• 15.08.2013  Новий Порядок погодження з Держфінмоніторингом термінів надання інформації

                   Мінфін, Наказом № 647 від 12.07.2013 року, затвердив Порядок погодження із Державною службою фінансового моніторингу України суб'єктами первинного фінансового моніторингу термінів подання запитуваної інформації.

                   Порядок встановлює процедуру погодження суб'єктами первинного фінансового моніторингу, крім спеціально визначених, з Держфінмоніторинг терміну подання запитуваної інформації у разі неможливості забезпечити суб'єктами дотримання строків, встановлених п. 9, 10 ч. 2 ст. 6 Закону, з об'єктивних причин, з урахуванням обсягу інформації, що запитується.

                   Об'єктивні причини - обставини, що не дають можливості суб'єктам забезпечити дотримання строків, установлених Законом для подання інформації на запит Держфінмоніторингу України, а саме: значний обсяг інформації, що запитується, необхідність копіювання або сканування значної кількості документів, одержання даних з архівів, подання інформації в письмовій формі тощо.

                   У разі неможливості суб'єкта забезпечити з об'єктивних причин дотримання установлених строків, він подає до Держфінмоніторингу України заяву.

                   Заява подається до Держфінмоніторингу України у день одержання запиту, але не пізніше 14 години наступного робочого дня з дня одержання запиту суб'єктом.

                   Заяви подаються суб'єктами до Держфінмоніторингу України у такий спосіб: 

                   1) суб'єктами - банками (філіями іноземних банків) - виключно в електронному вигляді засобами електронної пошти Національного банку України (далі - ЕП НБУ) на електронну адресу Держфінмоніторингу України sdfm@u0qm. Датою та часом отримання Держфінмоніторингом України заяви є дата та час надходження заяви на вузол системи ЕП НБУ Держфінмоніторингу України;

                   2) суб'єктами - небанківськими установами:

                   засобами факсимільного зв'язку за номером, вказаним у запиті, з подальшим направленням до Держфінмоніторингу України оригіналу заяви рекомендованим листом з повідомленням про його вручення. Датою та часом отримання Держфінмоніторингом України заяви вважаються дата та час, які вказуються у звіті про відправлення факсу; або засобами електронної пошти на адресу zayava@sdfm.gov.ua з подальшим направленням до Держфінмоніторингу України оригіналу заяви рекомендованим листом з повідомленням про його вручення. Дата та час отримання Держфінмоніторингом України заяви від небанківської установи визначаються на підставі технологічних протоколів роботи електронної пошти Держфінмоніторингу України.

                   У заяві має бути така інформація:

                   1) реквізити суб'єкта - повне найменування; ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (код за ЄДРПОУ); обліковий ідентифікатор суб'єкта; номер телефону/факсу для зворотного зв'язку;

                   2) дата, номер запиту (реєстрації у Держфінмоніторингу України);

                   3) кількість операцій у запиті;

                   4) дата, час отримання запиту;

                   5) відомості про об'єктивні причини необхідності продовження строків подачі інформації на запит;

                   6) строки, необхідні для підготовки інформації на запит;

                   7) посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка підписує заяву.

                   Наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції 2 серпня 2013 р. за N 1302/23834 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Немає коментарів

  Третейський суд

  Опитування

  Чи необхідним є запровадження на рівні законодавства можливості виплати депозитарною установою дивідендів спадкоємцям депонента?

  <>

  Календар подій

  Жовтень, 2014
  29300102030405
  06070809101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930310102
  [Партнерство ПАРД та АФП]